Over ons

 
 
TRANSPARANTIE, KWALITEIT EN EXPERTISE

Waarom Fisherman’s Choice?


Vanaf haar oprichting was de filosofie van Fisherman's Choice om meer dan alleen kwaliteit te bieden.

Bij Fisherman’s Choice staan onze klanten, duurzame producten en expertise centraal. Wij bestaan al meer dan 25 jaar en weten daarom precies hoe we u kwaliteit en betrouwbaarheid kunnen bieden, de basis van een goede samenwerking. Wij luisteren graag naar uw wensen en bieden u passende opties aan. Vanuit onze thuisbasis in Den Haag bedienen wij de hele wereld. Fisherman’s Choice staat voor kwaliteit en duurzaamheid. Wij importeren onze producten voornamelijk uit Azië, Zuid Amerika, de Verenigde Staten en Europa. Om de kwaliteit te kunnen garanderen zorgen onze eigen controleurs er dagelijks voor dat de kwaliteit van onze producten continu gewaarborgd kan worden.

 

Van visie naar missie


Fisherman’s Choice staat al jarenlang bekend als een betrouwbaar en transparant bedrijf. Wij werken samen met betrouwbare partners om kwalitatief goede en eerlijke producten in de markt te brengen. Daarnaast hechten wij veel waarde aan een goede samenwerking met onze klanten. Wij respecteren onze klanten, luisteren goed naar ze op alle fronten en proberen te allen tijde een win-win situatie te creëren. Wij streven ernaar om continu een brede kwalitatieve selectie van producten aan te bieden, waarbij we altijd voorraadhoudend zijn. Fisherman’s Choice is voornemens om steeds meer duurzame, eerlijke en natuurlijke producten aan te bieden. Daarnaast willen wij onze klanten volledig ontzorgen met betrekking tot hun inkoopproces.

Fisherman’s Choice houdt de trends in de markt nauwlettend in de gaten en speelt hier uiteraard op in. Wij streven ernaar om het assortiment up to date te houden en innovatieve producten aan ons assortiment toe te voegen. Momenteel stijgt de vraag naar duurzame producten. Daar speelt Fisherman’s Choice op in door ervoor te zorgen dat we aan alle certificeringen voldoen die staan voor een duurzaam proces van het kweken van vis en garnaal producten. Verder willen wij de kwalitatief hoogstaande producten uit ons assortiment altijd leveren tegen marktprijzen en hierbij volledig transparant zijn. Wij doen wat we zeggen, en zeggen wat we doen!

Image

 

Brouwer Groothandelsgroep


Fisherman’s Choice is onderdeel van de Brouwer Groothandelsgroep. Ondertussen zijn we bijna 100 jaar verder en is de lokale bottelaar van toen uitgegroeid tot een groothandel concern met een passie voor food. De Brouwer Groothandelsgroep is inmiddels een volwassen internationaal bedrijf maar is in hart en nieren nog steeds een gemoedelijk familiebedrijf. De vierde generatie ‘Brouwers’ staat momenteel aan het roer, en zij leiden met succes de vijf bedrijven (Asia Express Food, Visscher Seafood, Fisherman’s Choice, Schiava en Horecagroothandel Brouwer) die onder de Brouwer Groothandelsgroep vallen.

 

Ons team


Image
Rogier Speelman

Managing Director & Purchasing Manager

+31 (0) 70 - 31 20 911
+31(0) 6 - 24 92 57 72
rogier@fishermanschoice.nl

Image
Cees Zeeman

Management & MT

+31 (0) 70 - 31 20 919
+31 (0) 6 - 12 20 41 10
cees@fishermanschoice.nl

Image
Ruud van Zuidam

Management & MT

+31 (0) 70 - 31 20 917
+31 (0) 6 - 53 94 53 45
ruud@fishermanschoice.nl

Image
Michel Sebök

Sales Manager & MT

+31 (0) 70 - 31 20 915
+31 (0) 6 - 52 64 33 36
michel@fishermanschoice.nl

Image
Sjana Sewtahal

Finance Manager & Human Resource & MT

+31 (0) 70 - 31 20 914
sjana@fishermanschoice.nl

Image
Mireille van Kerschaver

Account Manager

+31 (0) 70 - 31 20 916
+31 (0) 6 - 83 33 23 72
mireille@fishermanschoice.nl

Image
Marc Telliez

Export Manager (FR)

+31 (0) 6 - 10 39 64 65
marc@fishermanschoice.nl

Image
Dominique Broekhuizen

Logistic Manager

+31 (0) 70 - 31 20 913
+31 (0) 6 - 24 29 36 11
dominique@fishermanschoice.nl

Image
Jimei Tai

Quality Manager & Purchaser

+31 (0) 70 - 31 20 910
+31 (0) 6 - 47 43 20 27
jimei@fishermanschoice.nl

Image
Violet Geerders

Quality Manager

+31 (0) 70 - 36 09 912
violet@fishermanschoice.nl

Image
Phil Sadijo

Marketing & Backoffice Manager

+31 (0) 70 - 20 57 261
phil@fishermanschoice.nl

Image
Boy Veraar

Purchaser

+31 (0) 70 - 20 57 263
boy@fishermanschoice.nl

Image
Niels van Duivenbode

Junior Account Manager

+31 (0) 70 - 20 57 264
niels@fishermanschoice.nl